Producent schodów

Od 10 lat produkujemy i sprzedajemy schody w Suwałkach, ciesząc się dobrą opinią naszych klientów. Nie tylko stale rozszerzamy obszar działania i dostarczania schodów (Augustów, Białystok, całe województwa warmińsko-mazurskie i podlaskie), ale również rozwijamy naszą firmę, korzystając z najnowszych technologii i zgranego zespołu fachowców!

Oferujemy Państwu szeroki wybór wzorców, materiałów (drewno, kamień, metal, szkło) i środków barwiących lub konserwujących (bejca, lakier, olej). Wykonujemy na indywidualne zamówienie Klienta przeróżne projekty schodów, by móc spełnić jego marzenia o wystroju domu. Naszą specjalnością są drewniane schody – Suwałki, Augustów, województwa podlaskie oraz warmińsko-mazurskie mogą na nas liczyć!

Gwarantowana jakość
Nasz profesjonalizm ceniony jest również za granicą – stale zapewniamy wyroby gotowe firmom w Belgii i Szwecji. Dzięki rozbudowanym kontaktom i dobrej marce mamy też dostęp do najnowocześniejszych rozwiązań w produkcji schodów.
Używamy najwyższej klasy sprzętu cenionych producentów jak Festool, Jaroma czy Carstens. Stale się kształcimy w produkcji schodów – podlaskie i warmińsko-mazurskie województwa mają szansę na najlepszą jakość!

Potwierdzeniem naszej solidności jest udzielana 2-letnia gwarancja! Zobowiązujemy się do nieodpłatnej wymiany wszelkich elementów lub materiałów, które okazałyby się wadliwe. Dokonujemy też napraw w ramach serwisu pogwarancyjnego.

Gwarantowana terminowość
Działamy sprawnie: w ciągu 4-6 tygodni od podpisania umowy i wpłacenia zaliczki (40% kosztu zlecenia) mogą się Państwo cieszyć efektem naszych prac!